At Şu Adımı!

6 Mayıs 2011'de, BURSA HOLIDAY INN'de  ...

1. Marmara Yönetim Buluşması

Batuhan Halim

1968 tarihinde Ankara ’da doğan Batuhan Halim,  orta öğrenimini ve ilk üniversitesini ( DAU) Kıbrıs da tamladıktan sonra, Fransa’da Uluslararası Yönetim Enstitüsü’nde (ISG) yüksek lisansını tamamlayıp, araştırma görevlisi olarak ABD yüksek-lisansüstü eğitimine,  Pace ve NYU üniversitesinde devam etti. Japonya’da Waseda Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 11 Yıl üniversite de öğrenci, eğitmen ve araştırma görevlisi olarak BA, LLB, MS ve MBA derecelerini tamamlayarak kurumsal eğitim hayatına ara vermiştir.

1992-1997 tarihleri arasında Singapore, Taiwan, Rusya, Japonya Tayland, Macaristan, Hong Kong, Polonya ve Cin’de öğretim ve araştırma görevlisi olarak görev yaptı. Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği çalışma guruplarında yöneticilik görevini yürütmüştür.

1997 yılından günümüze Gözel Halim Hukuk Bürosu’nun ortağı olarak hukuk müşavirliği yapmakta ve Cyprus Consulting Group firmasının kurucu ortağı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. 2000 yılından günümüze kadar geçen sürede çeşitli kuruluşlarda Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

2009 yılında Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd’in Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi.

Öğrencilik yıllarında Business Society- AISEC derneklerinin kuruculuğun yapmış, 2004 yılında Uluslararası Genç Girişimciler ( JCI) Derneği Kıbrıs Şubesi başkanlığını ve 2006 yılında Türkiye genel başkanlık görevini yaptıktan sonra, 2007 yılında Dünya Kongresi Koordinatörü olmuştur.  Halen JCI Vakfı üyesi ve JCI senatörüdür.

Film ve sayısal medya çalışma atölyeleri kurmuş, etkileşimli-dinamik eğitimci eğitim programları düzenlemektedir. Uluslararası eğitimci CNT sertifika sahibidir. Proje Yönetimi, Pazarlama, Liderlik ve Yönetim konularında eğitimler vermektedir.

Evli ve bir çocuk babası olan Batuhan Halim, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ikamet etmektedir.

Comments are closed.